KLUB GRUBERTEAM

Poslání klubu Gruberteam:

 

1. Informovat

2. Vzdělávat

3. Poradit

4. Vyřešit Vaše potřeby a dotazy v oblasti TDP

5. Poskytnout kvalitní a cenově dostupné kurzy

6. Mít úspěšné klubisty

7. Pomáhat rozvíjet získané dovednosti

8. Pomáhat s aplikací dovedností v praxi

9. Inspirovat

 

Nabízíme všem klubistům výrazné slevy na kurzy, knihy, audioknihy a programy Davida Grubera z nakladatelství Gruber TDP. Klubisté získají dovednosti jazykové, komunikační (TDP), manažerské, osobního rozvoje, umění koncentrace a tvořivosti.

david gruber blog

David Gruber je zakladatel, duchovní otec, průkopník a popularizátor „technik duševní práce“ a „české metody rychlého čtení“ v České republice a na Slovensku od roku 1984.

 

Klub Gruberteam Vám nabízí komplexní řešení vašeho osobního rozvoje, významnou úsporu vašich nákladů, profesionální poradenství a nastartování úspěšné kariéry.

 

Vyučujeme pomocí nejmodernějších multimetod.

Akční nabídky klubových kurzů a knih naleznete zde.

kurz1 kurz

 Klubista získává základní 25% slevu na všechny kurzy pořádané firmou Gruber TDP (ne tedy přes jiné agentury) a produkty nakladatelství Gruber TDP. Navíc mu poskytneme další speciální až 50% slevy a bonusy (dle akční nabídky).  Výhody klubu naleznete zde. Novinkou jsou základy tvorby majetkových aktiv.

    pdf  PODMÍNKY A VÝHODY ČLENA KLUBU

pdf KOMPLETNÍ CENÍK 

Tip. Přečtěte si také úvodní dopis Davida Grubera.

landa kurzryc rychlkocteniprostudenty  Kurz ANN landa gruber Gruber Team Fotografie z kurzů a klubových setkání i křtu knih Davida Grubera, kde jsou Daniel Landa, David Gruber, Petr Novotný, Radimem Uzel, Tomáš Činčala a další klubisté.

Kniha rychlocteni ZKK5 STA, Obálka JRI návrh-2d CISTA STRANKA logozel BHBL