ČLENSTVÍ Klub Gruberteam

Jedinečná příležitost, jak posunout váš osobní rozvoj kupředu

hvezdicky

ZÁKLADNÍ ČLENSTVÍ

Co získá člen Klubu Gruberteam?

25% až 50% slevu na všechny kurzy pořádané firmou Gruber TDP (ne tedy přes jiné agentury), knihy a software nakladatelství Gruber TDP plus možnost konzultací s Davidem Gruberem a VIP členy, účast na akcích a pod..

    pdf  PRAVIDLA A VÝHODY KLUBU GRUBERTEAM

V rámci Klubu GT pro vás exkluzivně připravujeme nové vzdělávací projekty. Pevně doufáme, že se brzy v klubu setkáme. Naleznete zde nové vzdělání, získáte nové dovednosti a znalosti. Věříme, že rovněž získáte nové přátele, inspiraci a odvahu se realizovat.

 

Srdečně Vás zdravíme a těšíme se na Vás

CHCI SE STÁT ČLENEM KLUBU.

 hvezdicky

Garantem projektu je David Gruber (* 1955). K jeho nejužitečnějším objevům na poli cílevědomé duševní činnosti a rozvoje člověka patří:

fajfka odražka Odstranění „věčného začátečnictví“ nejen v angličtině. Stačí aspoň někdy pociťovat dostatečně silnou touhu naučit se anglicky a pak postupovat krok za krokem podle jeho srozumitelných rad. Ty jsou shrnuty v bestselleru „Jak se efektivně učit cizí jazyk“, který vyšel dosud ve více než 15 dotiscích v sedmi vydáních ve čtyřech různých jazycích. Kdo nechce jen vědět, jak, ale chce rovnou studovat, tomu stačí Gruberův komplet „Angličtina No Problem“ s CD, složený z 11 částí, které pokrývají všechny relevantní oblasti běžné i pracovní angličtiny.

fajfka odražka Odstranění trémy, schopnost podat maximum v náročných komunikačních situacích (zkoušky, konkurzy, konflikty apod.).

fajfka odražka Odstranění schodišťového efektu, tj. problému, že si člověk na ty správné argumenty vzpomene až po akci.

fajfka odražka Mnohonásobně lepší hospodaření s vlastními tvořivými nápady – pomocí „paměťové asociační listiny“. Tento pojem Gruber vytvořil jako zobecnění principu různých „háčků“, „stereotypů“, „škatulek“, který v jednotlivých příadech existoval už od starověku.

fajfka odražka Podstatné omezení rozporu mezi rychlostí čtení a mírou zapamatování přečteného – díky psychvzorci opozice podvědomí.

fajfka odražka Zvládání náročných životních situací, krizí, proher – díky psychovzorci psychické teorie relativity. Umění přinutit se, nepřestat, vytrvat v jakémkoliv náročnějším projektu pracovního nebo osobního života.

fajfka odražka Umění motivovat druhé, aplikovatelné na leadership, na psychologii úspěšného prodeje, na dovednost stát se přesvědčivou osobností i v jiných oblastech života. Jde opět mj. o další psychovzorec – psychovzorec seberealizace a vazby.

fajfka odražkaUmění time managementu – minimalizace nákladů času a energie na plánovací systém s maximalizací užitku – napřiklad pomocí jeho originálního tzv. „systému zelené čáry“ aj.

Klub GT

Člen klubu získává výše uvedené výhody poskytované v rámci klubu.

 

STANTE SE CLENEM KLUBU GRUBERTEAM