POMÁHÁME

 Pomáháme dětem:

Zdravotní klaun -protože smích pomáhá...

 Počet dětských pacientů, kterým zdravotní klauni přinášejí dobrou náladu, neustále roste. Proměňme společně další nemocniční pokoje na místa radosti a pohody.

 

 Pomáháme tělesně postiženým:

 

titl2

 

Hlavním posláním je umožnit lidem s vážným tělesným postižením, aby se stali právoplatnými členy společnosti, aby mohli žít a pracovat dle svých možností jako ostatní. Sdružení vytvořilo obdobná nakladatelství ve více než 30 zemích světa.

 

Dárci:

__ijte_l__pe

10 % AŽ 30% SLEVA

 

success-479569_640

Vážení žáci, klubisté, milí klienti.

Vítejte v Klubu Gruberteam. Za dlouhých více než 30 let mého učení a psaní se Vás nashromáždily tisíce žáků, absolventů kurzůa sta-tisíce čtenářů v České a Slovenské republice. Proto jsem podpořil myšlenku vzniku klubu Gruberteam, který vznikl ve spolupráci s mým úspěšným žákem, Tomášem Činčalou, se kterým jsem v roce 2008 Klub zakládal. V Klubu Gruberteam mám nyní čas a prostor se vám věnovat a za vaši přízeň tak poděkovat.

Právě Vám se chci dále řádně věnovat, umožňovat vzájemné kontakty, další osobní růst a poskytovat na win-win principu zajímavé příležitosti. Doufám, že zde naleznete výhody i skvělé příležitost jak se realizovat. Výhody Klubu naleznete zde.

 ING.DAVID GRUBER - ZAKLADATEL VĚDNÍHO OBORU “TECHNIKY DUŠEVNÍ PRÁCE”

David Gruber

Těším se na setkání s vámi a přeji vám mnoho úspěchů a skvělých akcí v Klubu Gruberteam

Váš David Gruber

hvezdicky

STANTE SE CLENEM KLUBU GRUBERTEAM

Proč se zapojit?

  • „Gruberovská tradice“ v naší zemi – David Gruber se stal prvním soukromým školitelem a poradcem na plný úvazek již od 1.9. 1986
  • Špičková vzdělanost a všeobecný přehled.
  • Autor metod FARMULTI ® metody PSYCHOVZORCŮ ®
  • Vynikající renomé a goodwill.
  • Tradice kurzů Rychločtení, Racionálního čtení, koncentrace, paměti a tvořivosti, veškerých relevantních manažerských měkkých dovedností.
  • Autro efektivního Rychlostudia cizích jazyků.
  • Celkem přes 50 klasických papírových knih; dohromady s publikovanými e-knihami a audio knihami pak přes 100 samostatných publikací.

GruberDavidPicture

 

 Garantem projektu je David Gruber (* 1955). K jeho nejužitečnějším objevům na poli cílevědomé duševní činnosti a rozvoje člověka patří:

– Odstranění věčného začátečnictví v angličtině. Stačí aspoň někdy pociťovat dostatečně silnou touhu naučit se anglicky a pak postupovat krok za krokem podle jeho srozumitelných rad. Ty jsou shrnuty v bestselleru „Jak se efektivně učit cizí jazyk“, který vyšel dosud ve více než 15 dotiscích v sedmi vydáních ve čtyřech různých jazycích. Kdo nechce jen vědět, jak, ale chce rovnou studovat, tomu stačí Gruberův komplet „Angličtina No Problem“ s CD, složený z 11 částí, které pokrývají všechny relevantní oblasti běžné i pracovní angličtiny.

– Odstranění trémy, schopnost podat maximum v náročných komunikačních situacích (zkoušky, konkurzy, konflikty apod.).

– Odstranění schodišťového efektu, tj. problému, že si člověk na ty správné argumenty vzpomene až po akci.

– Mnohonásobně lepší hospodaření s vlastními tvořivými nápady – pomocí „paměťové asociační listiny“. Tento pojem Gruber vytvořil jako zobecnění principu různých „háčků“, „stereotypů“, „škatulek“, který v jednotlivých příadech existoval už od starověku.

– Podstatné omezení rozporu mezi rychlostí čtení a mírou zapamatování přečteného – díky psychvzorci opozice podvědomí.

– Zvládání náročných životních situací, krizí, proher – díky psychovzorci psychické teorie relativity. Umění přinutit se, nepřestat, vytrvat v jakémkoliv náročnějším projektu pracovního nebo osobního života.

– Umění motivovat druhé, aplikovatelné na leadership, na psychologii úspěšného prodeje, na dovednost stát se přesvědčivou osobností i v jiných oblastech života. Jde opět mj. o další psychovzorec – psychovzorec seberealizace a vazby.

Umění time managementu – minimalizace nákladů času a energie na plánovací systém s maximalizací užitku – napřiklad pomocí jeho originálního tzv. „systému zelené čáry“ aj.