KONCENTRACE, PAMĚŤ, TVOŘIVOST

Tento kurz „Koncentrace, paměť, tvořivost“ je ten z nejtradičnějších a nejvíce osvědčených dlouholetou oblibou účastníků. Obsahuje kapitoly o profesionální koncentraci a paměťové asociační listině, které DAVID školí již od roku 1983. V kurzu je vysvětlována také kreativita a obsahuje rovněž díly z kurzů „Jak si zlepšit paměť“, „Naučte se pracovat se svou pamětí“, které se vyučují formou jednodenního nebo dvoudenního tréninku.D.Gruber

Cíle kurzu: Naučit vás jak dotahovat náročnější pracovní a studijní projekty do úspěšného konce, jak neztroskotat v krizi po opadnutí počátečního nadšení, jak se konečně naučit cizí jazyk, jak odhalit v sobě paměťového génia ( paměť na jména lidí, na vyhrávání slovních soubojů na poradách, při konkurzech, zkouškách, assessmentech), jak oplývat tvořivými nápady a mít tak stále konkurenční výhodu ve společnosti znalostí.

S pomocí Davidova psychovzorce profesionální koncentrace budete hned na konci kurzu znát i podstatu řady manažerských metod time managementu a soft skills. Na semináři se naučíte potřebné základy o paměti a procvičíte si „zlepšení“ přímo na místě.

objednat

 

Termín: připravujeme 

 

Absolventi tohoto kurzu efektivněji, rychleji, střídměji, přesněji, s méně chybami, ve větší pohodě, s menší únavou, hravěji a zábavněji zvládají jakékoliv své další vzdělávání.

Nákupem tohoto kurzu získáte roční klubové členství zdarma.

Členství je dobrovolné a k ničemu vás nezavazuje!

concentration