FIGRAM Strategie Tvorby Aktiv

Vítáme vás na stránkách věnovaným projektu FIGRAM, strategie tvorby aktiv pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat a vytvářet vlastní finanční nezávislost.

Dlouhodobá tvorba finanční nezávislosti (osobních i rodinných aktiv), je důležitým krokem k životní harmonii, úspěchu a celkové pohodě.

Určitě není třeba nikoho přesvědčovat, jak důležité je dnes mít peníze a finanční úspěch.

Často zapomínáme na vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti a vše přenecháme na „finanční odborníky“.

Ale bez selského rozumu a základních znalosti o investování nelze dlouhodobě finanční nezávislost a pohodu dosáhnout. Proto vznikla tato publikace.

hvezdicky

Všechny potřebné znalosti a základy, díky kterým lze úspěšně začít investovat a získat pasivní příjem najdete v eBooku:

STRATEGIE AKTIV JEDNOTLIVCE JEJICH TVORBY A STRUKTURY.

Cena: 290,-Kč

 objednat

Než začnete, získejte nejdříve základy finanční gramotnosti a jednoduchou strategii tvorby aktiv. Uspoříte tím váš čas a peníze!

 

hvezdicky

Jste zde névý? Doporučujeme pro začátek:

Desetikrokový plán – 10 zlatých pravidel jak získat být v životě úspěšný a finančně nezávislý.

Cena: 99,-Kč

objednat

Klikněte zde a objednejte si eBook „Desetikrokový plán – 10 zlatých pravidel jak získat být v životě úspěšný a finančně nezávislý“.

 

hvezdicky

Aktuálně: Od 15.8. obchodujeme na živé IB TWS platformě opce. Informace o stavu a vývoji, plus školka opčního začátečníka a tipy najdete zde. Cílem je vytvořit kapitál pro nákup těch nejlepších dividendových akcií formou PUT opcí…

hvezdicky

* AKTIVA – něco, co jste koupili nebo vytvořili a pravidelně vám přináší pasivní příjem.

*Aktivum je tak obecně chápáno jako něco, co přináší vlastníkovi nějaký výnos, pasivní příjem, nebo se očekává, že ho přinese v budoucnu. V oboru účetnictví vyjadřuje pojem aktivum jakýkoli majetek firmy (finance, ale i reálný majetek), v oboru investování se chápe jako jakýkoli investiční nástroj držený za účelem výnosu. Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Rozvaha#Aktiva