Projekt Crypto Gold

VÍTEJTE, VE SVĚTĚ CRYPTOGOLD

Společnost CryptoGold umožňila od roku 2017 veřejnosti profitovat na těžbách kryptoměn Bitcoin Cash, Bitcoin, Litecoin, Z-Coin, CGC, Dash a Ethereum.

V současné době nabízí tento Hardware Share: BCH50, BCH100, BCH500, BCH1000, BCH3500 a CGC100, CGC500, CGC1000. CGC2000 a CGC3500.

Pro nezávaznou registraci do projektu se můžete registrovat kliknutím ZDE, a nezávazně si vše promyslet. Okamžitá těžba je aktivována po uhrazení jednorázového poplatku 79,- USD a těžebního balíčku ( volitelné od 50 USD) . Návod jak se registrovat je zde – klikni (nové okno). Blog zde. Registrovat se můžete zde.

Více o společnosti ZDE. Časté dotazy zde.

Těžení kryptoměn v cloudu s pasivním příjmem.

Zřízení účtu je zdarma (ZDE), těžba je aktivována až po uhrazení prvního těžebního balíčku, poplatek jde na servisní náklady, administraci, podporu apod..

 Návod jak se registrovat je zde – klikni (nové okno).

Klíčové výhody těžby u společnosti Cryptogold:

1.  Nejmodernější špičkové těžební stroje(hardware). Vy investujete peníze do těžebních strojů a ty Vám denně generují vybranou kryptoměnu. Návratnost se pohybuje kolem osmi měsíců, je závislá dle dané měny a kurzu. Obchodní plán této německé firmy Cryptogold je postaven tak, aby fungoval co nejdéle pro obě strany (obnova těžebních zařízení) tzv. LIFETIME MINING. Prezentace společnosti je ZDE.

2. Mají zajištěnou levnou energii, bez negativního vlivu na životní prostředí, těžba probíhá v chladném klimatu a s minimálním dopadem na životní prostředí dané lokality. Jedná se o německou společnost. Více o společnosti ZDE.

3. Právní opora v zákonech země, kde těžba probíhá.

4. Nízké náklady na obsluhu zařízení, kvalifikovaní zaměstnanci.

5. Počáteční investice do těžebních balíčků od 50 USD.

6. LIFETIME MINING s možností přikoupení dalších těžebních balíčků bez poplatků.

7. Diverzifikace kryptoměnového portfolia , Bitcoin, Litecoin, Ethereum,ZCoin, Dash.

8. Možnost změny těžené kryptoměny v závislosti na aktuálním výnosu a nabídce.

V současné době nabízí Hardware ShareBCH50, BCH100, BCH500, BCH1000, BCH3500 a CGC100, CGC500, CGC1000. CGC2000 a CGC3500.

9. Vše je dostupné a legální. Pronajmutí hardware – nákup těžebního balíčku, je pro drobné investory výhodnější než pořízení vlastní FARMY a těžebního stroje.

10.  Výběr vytěžených kryptoměn, u Bitcoinů (BTC a BCH) na vaše krypto peněženky, u BTC pak směna BTC na fiat měny v bitcoinmatech (CZK), řetězci trafik GECO(CZK, EUR) apod..  Podrobnosti a výsledky těžby v roce 2017 a 2018 najdete zde.

11. Novinka 2018. Přístup pro registrované k nákupu nové kryptoměny CRYPTOGOLDCOIN , kryté 100%  fyzickým zlatem ve depozitech ve Švýcarsku, Německu ve spolupráci se společnostíspolečností“ Deutsches Edelmetallhaus“ (German precious metal house). Připravuje se také REAL ESTATE COIN, 100% krytým nemovitostmi. Prezentaci o CGC naleznete zde(klikněte)

50 CGC (CRYPTOGOLDCOINŮ) = 1g 999 Au.

Výhoda: možnost se zapojit do Affilate programu.

12.ZAJÍMAVÉ zhodnocení investice.  Výsledky výzkumu naznačují, že potenciál růstu u kryptoměn je stále velký a měl by se zdvojnásobit a to i přesto, že polovina lidí o kryptoměnách neslyšela. Kryptoměny by se výhledově mohly končit korekci a to je dnes ten nejlepší moment k nákupům těžebních balíčků známých kryptoměn. Bohužel, v období růstu stupuje na trh většinaneinformovaných investorů a ti podléhají emočnímu rozhodování, nakupují předražené altcoiny a BTC a špatně snášejí volatility trhu. Proto se nám jeví dlouhodobá těžba kryptoměn v Poolu jako méně riziková s možností potenciálního zhodnocení v dlouhodobém horizontu.

 

13. Kariéra a bonusový plán

  • odměna 6 – 9% bonus z investice Vámi doporučeného investora

  • odměna až 18% bonus z jeho těžby a těžby ve Vaší skupině

  •  bonusy podle investic ve Vaší obchodní skupině

 Další informace a praktické rady, registraci zdarma a návody naleznete zde. 

Klikněte na obrázek pro více informací o nejperspektivnějších kryptoměnách, cenách a kapitalizacích.

CRYPTOGOLD MINING – CLICK HERE

 

Často kladené otázky (FAQ)

Cryptogold – návod na registraci

Prezentace společnosti Crypto Gold

Výhody a nevýhody projektu Cryptogold

CryptoGold Mining Membership Benefits

✔ Easy participation in the crypto currency market. ✔ Earn passive profits: Mining + Increasing Prices of each CryptoCurrency. ✔ Lifetime Mining. ✔ Earn commissions by referring Crypto Gold.

BTCClicks.com Banner