Projekt Crypto Gold

VÍTEJTE, VE SVĚTĚ CRYPTOGOLD

Společnost CryptoGold umožňuje veřejnosti profitovat v oblastech těžby kryptoměn Bitcoin, Litecoin, Z-Coin, Dash a Ethereum.  Start těžby byl zahájen v květnu 2017 (farma v USA, Island a Švédsko). Více o společnosti ZDE. Časté dotazy zde.

Těžení kryptoměn v cloudu s pasivním příjmem.

Zřízení účtu je zdarma (ZDE), těžba je aktivována až po uhrazení prvního těžebního balíčku a jednorázového poplatku 79 USD(servis, administrace, podpora apod).

 Návod jak se registrovat je zde – klikni (nové okno).

Klíčové výhody těžby u společnosti Cryptogold:

1.  Nejmodernější špičkové těžební stroje(hardware). Vy investujete peníze do těžebních strojů a ty Vám denně generují vybranou kryptoměnu. Návratnost se pohybuje kolem osmi měsíců, je závislá dle dané měny a kurzu. Obchodní plán této německé firmy Cryptogold je postaven tak, aby fungoval co nejdéle pro obě strany (obnova těžebních zařízení) tzv. LIFETIME MINING. Prezentace společnosti je ZDE.

2. Mají zajištěnou levnou energii, bez negativního vlivu na životní prostředí, těžba probíhá v chladném klimatu a s minimálním dopadem na životní prostředí dané lokality. Jedná se o německou společnost. Více o společnosti ZDE.

3. Právní opora v zákonech země, kde těžba probíhá.

4. Nízké náklady na obsluhu zařízení, kvalifikovaní zaměstnanci.

5. Počáteční investice do těžebních balíčků od 50 USD.

6. LIFETIME MINING s možností přikoupení dalších těžebních balíčků bez poplatků.

7. Diverzifikace kryptoměnového portfolia , Bitcoin, Litecoin, Ethereum,ZCoin, Dash.

8. Možnost změny těžené kryptoměny v závislosti na aktuálním výnosu. V současné době se nejvíce vyplácí těžba Bitconu (BTC), ETH( Ethereum) a LTC(Litecoin) při investici 500 USD byl denní výnos od 0,54 do 2,89 USD, dle ceny kryptoměny.

9. Vše je dostupné a legální. Pronajmutí hardware – nákup těžebního balíčku, je pro drobné investory výhodnější než pořízení vlastní FARMY a těžebního stroje.

10.  Výběr vytěžených kryptoměn, u Bitcoinů (BTC) na Bitcoinové peněženky, pak směna na fiat měny v bitcoinmatech (CZK), řetězci trafik GECO(CZK, EUR) apod..  Podrobnosti a výsledky těžby najdete zde.

11. Novinka 2018. Přístup k nákupu nové kryptoměny CRYPTOGOLDCOIN ( jen pro registrované), krytá bude 100%  fyzickým zlatem ve depozitech ve Švýcarsku. Jeden CRYPTOGOLDCOIN = 1g 999 Au.

Výhoda: možnost se zapojit do Affilate programu a na balíček a CGC si vydělat.

12.Zhodnocení investice až 25 %. Vhodné pro zařazení do investičního portfolia viz. ukázka Investičního Portfolia kvalifikovaného investora Petra Novotného ( šéfredaktora) – klikni zde.

13. Kariéra a bonusový plán

  • odměna 6 – 9% bonus z investice Vámi doporučeného investora

  • odměna až 18% bonus z jeho těžby a těžby ve Vaší skupině

  •  bonusy podle investic ve Vaší obchodní skupině

 Další informace a praktické rady, registraci zdarma a návody naleznete zde. 

Nákup těžebního balíčku bitcoinů – BTC 500 společnosti Cryptogold.

Klikněte na obrázek pro více informací o nejperspektivnějších kryptoměnách, cenách a kapitalizacích.

CRYPTOGOLD MINING – CLICK HERE

 

Často kladené otázky (FAQ)

Cryptogold – návod na registraci

Prezentace společnosti Crypto Gold

Výhody a nevýhody projektu Cryptogold

CryptoGold Mining Membership Benefits

✔ Easy participation in the crypto currency market. ✔ Earn passive profits: Mining + Increasing Prices of each CryptoCurrency. ✔ Lifetime Mining. ✔ Earn commissions by referring Crypto Gold.

BTCClicks.com Banner